قوانین خرید از نیک آرمان


قوانین و مقررات سایت نیک آرمان
احتراما به استحضار می رساند جهت استفاده از خدمات سایت نیک آرمان می بایست تمامی موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه نمایید و در صورت استفاده از خدمات سایت به این منزله است که شما شرایط و قوانین ذکر شده را پذیرفته اید و آگاه باشید همواره بایستی این قسمت را مطالعه نمایید ممکن است که برخی اطلاعات بدون اطلاع قبلی جایگزین و یا بروز رسانی شود.

• قوانین عمومی
تمامی فرآیندهای سایت نیک آرمان مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. طبیعتا کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

• توصیف مشتری یا کاربر
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد.

• نحوه ارتباط
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار نیک آرمان قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سایت نیک آرمان با شما هستند .

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان ارسال کالا در تمامی روزها بر اساس جدول زمانبندی ارسال و امکان سفارش کالا 24 ساعته هر روز هفته برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار نیک آرمان به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای سایت نیک آرمان محفوظ می‌باشد .
نیک آرمان می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید.نیک آرمان می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید.
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت و یا تغییر قیمت و یا دلایل پیش بینی نشده حق لغو سفارش ثبت شده برای سایت نیک آرمان محفوظ خواهد ماند.

• استرداد کالا
سایت نیک آرمان همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت اعم از کالاهای دارای انقضاء تاریخ مصرف کننده کالاهایی که با کالای ثبت شده مشتری متفاوت است کالایی که دارای اشکال ظاهری مشهود که باعث شود مشتری نتواند از آن کالا استفاده کنند(مثال:شکستن تخم مرغ شامل استرداد می گردد اما له شدگی قوطی کسنرو در گوشه¬ای که هیچ گونه اشکالی در کیفیت محصول نداشته است شامل نمی شود) خریدار و کابر ما می تواند از طریق اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی و شماره ذکر شده در سایت (به هیچ عنوان و هماهنگی قبلی مراجعه حضوری جوابگوی شما نخواهیم بود) و پیگیری همکاران ما که در زیر 2 ساعت خواهد بود هماهنگی های لازم را برای ساز و کار برگشت کالا پس از تایید همکاران ما در بازرسی کالاهای ارسالی انجام خواهد شد.

• فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن
خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای سایت نیک آرمان و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید.
سایت نیک آرمان هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد.

• نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص
تمامی پیوندهایی ارائه شده در نیک آرمان توسط کاربران به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت سایت ما نمی باشند ، نیک آرمان در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد.
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین و شئونات جمهوری اسلامی ایران، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی سایت نیک آرمان ارسال نمایند

حفظ حریم خصوصی
1- ما برای عملکرد ضروری سیستم مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم.
ما در هنگام ثبت نام شما در وبسایت مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم. این اطلاعات فقط برای استفاده در وبسایت بوده و برای هیچ فعالیت دیگری استفاده نمیشود.
2- اطلاعاتی که توسط شما ارائه میشود در پایگاه داده نیک آرمان ذخیره میشوند.
اطلاعاتی که در نیک آرمان ذخیره میشوند، اطلاعاتی هستند که توسط خود شما ارائه شده اند. در بخش حساب کاربری وبسایت میتوانید اطلاعات ارائه شده خود را مشاهده کند.
همچنین ما اطلاعات دسترسی شما به سیستم را برای حفظ حق کپی رایت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سیستم حفظ میکنیم.
3- ما آدرس ایمیل شما را به کسی ارائه نمیدهیم.
نیک آرمان به هیچ شکلی، و تحت هیچ شرایطی ایمیل شما را به افراد و مجموعه های دیگر ارائه نمیدهد.
ما در مواقع ضروری مانند تغییر پسورد، یا اعلام اخبار ضروری ممکن است به شما ایمیل بزنیم، ولی تبلیغات ناخواسته و غیر ضروری برای شما ارسال نمیکنیم.
مدیران نیک آرمان به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی مستقیما برای شما ایمیل ارسال نمیکنند، و تحت هیچ شرایطی نیز درخواستی از شما نخواهند داشت. اگر ایمیلی با چنین مضامینی دریافت کردید آن را نادیده بگیرید.
4- ما برای کارکرد های ضروری سیستم بر روی کامپیوتر شما کوکی قرار میدهیم.
کوکی ها پایه ای ترین فایل هایی هستند که برای تایید اعتبار و حفظ دسترسی شما به نیک آرمان ایجاد میشوند. ما برای موارد ضروری روی کامپیوتر شما کوکی ست میکنیم، ولی هیچ نوع اطلاعات شخصی و خصوصی و غیر ضروری شما توسط کوکی ها جمع آوری نمیشود.
ممکن است بعضی امکانات کاربردی وبسایت که توسط وبسایت هایی خارج از کنترل نیک آرمان (مانند فیسبوک، توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی) ارائه میشوند برای کارکرد خود روی کامپیوتر شما کوکی ایجاد کنند، این کوکی ها در اختیار نیک آرمان نیستند.
5- ما امکان برقراری ارتباط بین کاربرانمان را فراهم نمیکنیم. ولی ممکن است بعضی امکانات سایت ذاتا چنین نتیجه ای ایجاد کنند.
ما به صورت عمدی امکان برقراری ارتباط بین شما و سایر کاربران نیک آرمان را فراهم نمی کنیم. ولی برخی امکانات عمومی سیستم ممکن است به صورت ناخواسته باعث دیده شدن شما توسط دیگران شوند. برای مثال در صورت درج کامنت در وبسایت، دیگران اسم انتخاب شده توسط شما را مشاهده می کنند
6- ما تلاش میکنیم امنیت نیک آرمان به بهترین شکل ممکن برقرار باشد.
حفظ امنیتی یکی از اهداف بسیار مهم نیک آرمان است. ما همیشه سعی میکنیم راهکارهای امنیتی را در نرم افزارهای استفاده شده و همچنین سرور های مورد استفاده خود مدیریت کنیم. ولی امنیتی هیچ وقت تضمین شده نیست، تلاش ما ایجاد بهترین محیط امن برای کاربران و در عین حال عدم محدودیت در سرویس های ارائه شده است.
7- استفاده از نیک آرمان برای بزرگسالان طراحی شده است. ولی اگر در سیستم اطلاعاتی یافت شود که برای کودکان مناسب نبوده و در دسترس عموم باشد توسط ما پاک خواهد شد.
برای استفاده از سایت نیک آرمان شما باید دارای سن قانونی 18 سال باشید، و اگر زیر 18 سال هستید باید اجازه استفاده از سیستم را از والدین خود کسب کرده باشید.
ما اطلاعاتی در مورد کودکان جمع آوری نمیکنیم. در صورتی که در هر بخشی از اطلاعات سیستم مانند کامنت ها و اطلاعات ارسال کاربران حاوی مطالبی باشد که برای کودکان زیر سن قانونی مناسب نباشد، آنها را حذف خواهیم کرد.
8- کاربران وبسایت بهتر است هرچند وقت یکبار شرایط حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنند. قوانین ممکن است بدون اعلام قبلی تغییر کنند.
شرایط حفظ حریم خصوصی ممکن است که در هر زمانی بنا بر شرایط قانونی و محیطی تغییر کنند. به همین خاطر کاربر خود وظیفه مطالعه این صفحه و رعایت قوانین را بر عهده دارد. البته با تغییر قوانین تاریخ آخرین ویرایش قوانین در پایین صفحه درج خواهد شد. ولی مسئولیت عدم رعایت قوانین پس از تغییر آنها بر عهده کاربر است.
9- شروع استفاده از نیک آرمان به معنی پذیرش شرایط حفظ حریم خصوصی است.
اگر تصمیم گرفته اید که از خدمات نیک آرمان استفاده کنید، به این معناست که این متن را مطالعه کرده و آن را پذیرفته اید، و محدودیت ها و نتایج حاصل از آن را در چارچوب کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفته اید.

• سیاست قیمت گذاری
این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و تخفیفات داده شده توسط انبار نیک آرمان مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و سایت نیک آرمان به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی در انبار نیک آرمان کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع سایت نیک آرمان از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت نیک آرمان ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.

• نمایندگی
سایت نیک آرمان هیچگونه نمایندگی جهت سفارش الکترونیکی و یا به صورت فیزیکی در سراسر کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق آدرس www.nicarman.com صورت می‌گیرد.

• حوادث غیر مترقبه
سایت نیک آرمان مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد .
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه نیک آرمان مسئولیتی نخواهد داشت.

• محتوا
همه آنچه در سایت نیک آرمان که در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال نیک آرمان محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص نیک آرمان می‌باشد.
کلیه حقوق سایت نیک آرمان شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد .

توافق نامه کاربری
شما می توانید پس از مطالعه بندهای مختلف و قبول این توافق نامه از امکانات ذکرشده درون سایت استفاده نمایید و در غیر این صورت سایت نیک آرمان هیچ مسئولیتی را در تمامی زمینه ها از خود صلب مینماید.
بند1: موضوع سایت ارائه خدمات خرده فروشی می باشد. که سعی شده در بستری مطمئن مشتریان بتوانند با مراجعه به سایت نیک آرمان با خرید این کالاها از خدمات ما استفاده نمایند.
بند2: تمامی اشخاص حقیقی بالای 18 سال می توانند به عضویت سایت در آمده و از خدمات آن بهره¬ مند گردند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.
بند3: نیک آرمان در مورد اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت نام از سوی مشتریانش متعهد می باشد و از این اطلاعات فقط در راستای اهداف تجاری و سایت نیک آرمان استفاده خواهد شد و همینطور ارتباط مستقیم با کاربرانمان.
بند 4: تمامی کالاهای ارائه شده در وب سایت نیک آرمان همراه با عکس و قیمت می باشد. لازم به ذکر است در گاهی اوقات بسته بندی کالاها متنوع میگردد که ممکن است که عکس بسته بندی جدید در سایت نباشد و کالای ارسالی برای مشتری با عکس درون سایت متفاوت ولی کیفیت یکسان باشد که در این صورت سایت نیک آرمان در قبال بسته بندی های متفاوت با عکس کالاهای ارائه شده هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
بند 5: بازگشت کالا در موارد زیر قابل انجام است و نیک آرمان در قبال آن مسئولیت دارد.
1- کالاهایی که در زمان تحویل تاریخ انقضاء آنها گذشته شده باشد .
2- کالاهای ارسالی که با کالای ثبت شده توسط کاربر متفاوت باشد.
3- کالاهایی که دارای اشکال ظاهری مشهود که باعث شود مشتری نتواند از آن کالا استفاده کنند.
( برای مثال:شکستن تخم مرغ شامل استرداد کالا می گردد ولی له شدگی در گوشه ای از قوطی ها که مشکلی برای محصول بوجود نیاورد شامل استرداد نمیگردد)
تذکر: ما به کاربرانمان بهترین خدمات را ارائه خواهیم نمود اما موارد ذکر شده در بالا غیر قابل انکار است که مطمئنا با همکاری شما کاربران عزیز، ما نیز به هدفمان که همان خدمت رسانی بهتر و با کیفیت تر می باشد خواهد رساند.
تدکر: تمامی موارد ذکر شده توسط کاربران می بایست قبل از تحویل کالا توسط پیک نیک آرمان چک گردد و بعد از تحویل کالاها به کاربران توسط کاربران نیز مورد تایید قرار گیرد و دریافت گردد، در غیر اینصورت سایت نیک آرمان هیچ مسئولیتی را نسبت به کالاهایی که به مشتری تحویل داده شده است نخواهد داشت.
بند 5: ارسال کالاها طبق ضوابط ارائه شده در قسمت حمل و نقل کالاها صورت خواهد گرفت.
بند6: ارائه درگاهای ایمن بانکی معتبر و اخذ نمادهای لازم کسب و کار تجارت الکترونیک توسط سایت نیک آرمان .