فروش ویژه موبایل در استان قم شروع شد (کلیک کنید)

سفارش و خرید آنلاین غذای خانگی در قم + راهنمای کامل نحوه سفارش

سفارش و خرید آنلاین غذای خانگی در قم + راهنمای کامل سفارش

در این مطلب میخواهیم نحوه سفارش و خرید آنلاین غذای خانگی در شهر قم از طریق وبسایت نیک آرمان را بصورت کامل آموزش دهیم تا شهروندان قمی بتوانند به راحتی غذا خانگی خودرا سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

تنها با طی کردن چند مرحله ساده میتوانید یک غذای خانگی خوب و خوشمزه را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید و از آن لذت ببرید. قیمت مناسب،کیفیت عالی و پخته شده توسط آشپزهایی ماهر و کاربلد.

 

برای سفارش و خرید آنلاین غذای خانگی در قم چکار باید کرد؟

تنها با طی کردن مراحلی آسان و سریع سفارش خودرا ثبت کنید و نیاز به هیچگونه کار دشوار و پیچیده ایی نیست! تنها کاری که باید کرد ورود به وبسایت و یا اپلیکیشن نیک آرمان و سپس ثبت سفارش موردنظرتان است. به همین سادگی!

 

اپلیکیشن نیک آرمان را از کجا دریافت کنم و آدرس سایت نیک آرمان چیست ؟

همانطور که بالاتر گفتیم برای خرید آنلاین غذای خانگی میبایست یا از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت نیک آرمان اقدام کنید و آدرس این ۲ را در زیر برایتان قرار داده اییم.

دریافت اپلیکیشن نیک آرمان از بازار ورود به وبسایت نیک آرمان

 

پس از نصب اپلیکیشن و یا ورود به سایت چگونه سفارش خودرا باید ثبت کنم ؟

از طریق اپلیکیشن نیک آرمان:

 اگر از راه اول یعنی سفارش آنلاین غذای خانگی در قم بوسیله اپلیکیشن نیک آرمان را انتخاب کردید میبایست وارد اپلیکیشن نیک آرمان شوید و در بالا سمت راست صفحه در اپلیکیشن ثبت نام کنید و پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن با حساب کاربری خود، در همان صفحه اصلی یک بنر نان سنگک مشاهده میکنید که پس از کلیک برروی آن به صفحه مخصوص خرید نان سنگک در قم میروید و یا میتوانید از قسمت جستجو عبارت نان سنگک را جستجو کنید و پس از آن در آنجا میتوانید سفارش خودرا ثبت کنید

از طریق وبسایت نیک آرمان:

در راه دوم یعنی از طریق وبسایت نیک آرمان هم شیوه کار به همین شکل میباشد که در بالا سمت چپ صفحه برروی عضویت کلیک میکنید و پس از ثبت نام در صفحه اصلی سایت برروی بنر نان سنگک کلید میکنید و یا از قسمت جستجو عبارت نان سنگک را جستجو میکنید و به صفحه مخصوص سفارش نان سنگک در قم میروید و از انجا میتوانید خرید خودرا انجام دهید

خرید غذا در قم

نکته:

درمورد کیفیت غذاها باید گفت که در مجموعه نیک آرمان تمام سعیمان را میکنیم که بهترین خدمات و بهترین اجناس با قیمت مناسب و کیفیت عالی را ارائه کنیم بنابر این با خیال راحت از نیک آرمان خرید کنید و با خیالی جمع جهت سفارش و خرید آنلاین غذای خانگی در قم اقدام نمایید چراکه این غذا ها توسط آشپزهایی ماهر و کاربلد پخته میشوند غذایی خانگی با برنج با کیفیت ایرانی و گوشت گرم و تازه!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان