فروش ویژه موبایل در استان قم شروع شد (کلیک کنید)

سفارش و خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم + راهنمای خرید

سفارش و خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم + راهنمای خرید

در این مطلب میخواهیم توضیحات و راهنمایی کاملی برای نحوه سفارش و خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم از وبسایت نیک آرمان را برای شهروندان عزیز قمی بنویسیم تا بتوانید به راحتی و بدون نیاز به بیرون رفتن و مراجعه به نانوایی و بصورت آنلاین نان سنگک سفارش دهید و درب منزلتان تحویل بگیرید. در ادامه مطلب باما همراه باشید تا بصورت کامل توضیحات موردنیاز برای سفارش نان سنگک بصورت آنلاین را به شما بدهیم.

 

سوپرمارکت آنلاین نیک آرمان برای راحتی شهروندان قمی جدیدا این خدمت ویژه را فراهم کرده و ساکنین قم میتوانند با مراجعه به اپلیکیشن و یا وبسایت نیک آرمان نان سنگک موردنیاز خودرا سفارش دهند و در اسرع وقت درب منزل داغ و تازه تحویل بگیرند.

 

برای سفارش و خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم چکار باید کرد؟

تنها با طی کردن فرایندی آسان و سریع سفارش خودرا ثبت کنید و نیاز به هیچگونه کار دشوار و پیچیده ایی نیست! تنها کاری که باید کرد ورود به وبسایت و یا اپلیکیشن نیک آرمان و سپس ثبت سفارش موردنظرتان است.

 

اپلیکیشن نیک آرمان را از کجا دریافت کنم و آدرس سایت نیک آرمان چیست ؟

همانطور که بالاتر ذکر کردم برای خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم میبایست یا از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت نیک آرمان اقدام کنید و آدرس این ۲ را در زیر برایتان قرار داده اییم.

دریافت اپلیکیشن نیک آرمان از بازار ورود به وبسایت نیک آرمان

 

پس از نصب اپلیکیشن و یا ورود به سایت چگونه سفارش خودرا باید ثبت کنم ؟

  1.  اگر راه اول یعنی سفارش آنلاین نان سنگک در شهر قم بوسیله اپلیکیشن نیک آرمان را انتخاب کردید میبایست وارد اپلیکیشن نیک آرمان شوید و در بالا سمت راست صفحه در اپلیکیشن ثبت نام کنید و پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن با حساب کاربری خود، در همان صفحه اصلی یک بنر نان سنگک مشاهده میکنید که پس از کلیک برروی آن به صفحه مخصوص خرید نان سنگک در قم میروید و یا میتوانید از قسمت جستجو عبارت نان سنگک را جستجو کنید و پس از آن در آنجا میتوانید سفارش خودرا ثبت کنید
  2. در راه دوم یعنی از طریق وبسایت نیک آرمان هم شیوه کار به همین شکل میباشد که در بالا سمت چپ صفحه برروی عضویت کلیک میکنید و پس از ثبت نام در صفحه اصلی سایت برروی بنر نان سنگک کلید میکنید و یا از قسمت جستجو عبارت نان سنگک را جستجو میکنید و به صفحه مخصوص سفارش نان سنگک در قم میروید و از انجا میتوانید خرید خودرا انجام دهید

بنر سفارش و خرید نان سنگک در قم

نکته آخر:

قیمت نان سنگک به همان قیمت مصوبی هست که در سطح شهر توسط تمام نانوایی ها دریافت میشود و تنها تفاوت در قیمت این هست که هزینه ارسال ۳ هزارتومان میشود اما بازهم با این وجود اگر مجموع سفارش شما بالای ۵۰ هزارتومان شود سفارش شما بصورت رایگان ارسال میشود،آین به آن معنا نیست که حتما میبایست به قدر ۵۰ هزارتومان نان سفارش دهید! نیک آرمان یک هایپرمارکت بزرگه آنلاین هست که شما در آن تمام اقلام مورد نیازتان را میتوانید تهیه کنید به عنوان مثال شما مرغ،نوشابه،دستمال کاغذی و یا هرچیز دیگری که در فروشگاه ها یافت میشه را در سفارش خود ثبت میکنید و در کنار آنها ۵ عدد نان سنگک هم سفارش میدهید و مجموع سفارش شما بالای ۵۰ هزارتومان میشه در آن صورت کل سفارش شما بصورت رایگان ارسال میشه

همچنین درمورد کیفیت نان ها باید گفت که در مجموعه نیک آرمان تمام سعیمان را میکنیم که بهترین خدمات و بهترین اجناس با قیمت مناسب و کیفیت عالی را ارائه کنیم بنابر این با خیال راحت از نیک آرمان خرید کنید و با خیالی جمع جهت سفارش و خرید آنلاین نان سنگک در شهر قم اقدام نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان